نشست ایده بازی 3

تاریخ برگزاری رویداد:

۱۶ مهر ۱۳۹۵

ساعت برگزاری رویداد:

۷:۳۳ ب٫ظ

محل برگزاری رویداد:

, تهران

در نشست ایده بازی 3، به مرور و دیالوگ درباره ی 12 کتاب کمپین #در_این_تابستان_هر_هفته_یک_کتاب_بخوانیم می پردازیم. ضرورت وجود چنین پویش هایی را در زمان اکنون در کشورمان بررسی می کنیم و از عادات مطالعه ی یکدیگر با خبر می شویم.

  • کتابخانه ی نارنجی دقیقا چیست؟موفقیت کمپین #در_این_تابستان_هر_هفته_یک_کتاب_بخوانیم و بازتاب های مثبت بیرونی که از آن داشتیم ما را به فکر آن انداخت که این پویش را همیشگی کنیم. کتابخانه ی نارنجی پروژه ای ست که در نشست ایده بازی 3 از آن رونمایی می کنیم. قرار است پلتفرم ثابت و جداگانه ای داشته باشیم برای ترویج مطالعه، معرفی کتاب، اشتراک نظرات به صورت کاملا تعاملی، اشتراک تجربیات و عادات مطالعه، اشتراک اخبار نشر و تخفیف ها، دورهمی های کتابی و کلی اتفاق ابتکارانه ی دیگر پیرامون این پدیده های دوست داشتنی.
  • آیا باید کتاب های کمپین #در_این_تابستان_هر_هفته_یک_کتاب_بخوانیم را خوانده باشم تا در نشست ایده بازی 3 شرکت کنم؟خیر. در نشست ایده بازی 3، به مرور و دیالوگ درباره ی این 12 کتاب می پردازیم. ضرورت وجود چنین پویش هایی را در زمان اکنون در کشورمان بررسی می کنیم و از عادات مطالعه ی یکدیگر با خبر می شویم. پس لازم نیست حتما آن کتاب ها را خوانده باشید. با آن ها که خوانده اند گپ می زنیم و نظرشان را جویا می شویم. شما هم از عادات مطالعه ی خودتان می گویید و آن ها را با دیگران به اشتراک می گذارید. می خواهیم درباره ی مطالعه و کتاب ها، مجلات و روزنامه ها دیالوگ کنیم و لذت ببریم. شرکت برای همه آزاد است.
  • آیا می توانم دوستم را هم همراه خودم به نشست بیاورم؟چراکه نه! ظرفیت رویداد مشخص است. پس خودتان و دوست تان هر کدام یک بلیط جداگانه که در واقع خرید یک کتاب از لیست است خریداری کنید. قدم هر دوی تان به روی چشم. ما هم کتاب انتخابی تان را که دوست دارید در کتابخانه تان باشد برایتان خریداری می کنیم و روز نشست تقدیم تان می کنیم. ما از شما خواهش می کنیم این رویداد را در صفحات اجتماعی خود با دوستان تان به اشتراک بگذارید.
  • قیمت بلیط ها، قیمت کتاب هاست؛ پس برگزاری همچین نشستی چه توجیه مالی برای OrangeInk دارد؟بله، قیمت بلیط ها، قیمت کتاب هاست. پذیرایی را هم به انتخاب شرکت کنندگان از منوی کافه کتاب فراموشی گذاشته ایم و پرداخت هزینه ی پذیرایی هم بر عهده ی هر شرکت کننده ی عزیز است. اما این که برگزاری همچین نشستی چه توجیه مالی برای OrangeInk دارد، باید بگوییم یکی از چشم اندازهای OrangeInk «ترویج علم و آگاهی عمومی در زمینه های مدیریت شخصی، رهبریت شخصی، تیم وُرک، دیالوگ و گسترش خلاقیت برای هم میهنان عزیزمان است». ما اعتقاد داریم جامعه ای که می خواند جامعه ای پویا و خلاق است. ما ایمان داریم جامعه ای که درست می خواند و برای مطالعه ی خودش وقت می گذارد، جامعه ای آگاه و با تفکر انتقادی است. پس برای رسیدن به این چشم انداز، برگزاری کمپین ها، نشست ها و کارگاه هایی آموزشی بدون درآمد مالی و در زمان های درست را در کنار دیگر فعالیت ها و رویدادها برای خود تعریف کرده ایم.
Sorry, Event Expired

محل برگزاری رویداد:

  • عصر یک غروب پاییزی در روزی تعطیل خیابان کریمخان را گز می کنیم، نزدیکی های هفت تیر وارد خیابان خردمند جنوبی می شویم و جنب کوچه ی یگانه به کافه کتاب فراموشی می رسیم. راس ساعت 5، طبقه ی دوم منتظرتان هستیم.
  • تهران
  • تهران
  • ایران

جزئیات زمانبندی رویداد

  • ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۵:۰۰ ب٫ظ - ۷:۰۰ ب٫ظ
اشتراک‌گذاری رویداد
به تقویم‌ت اضافه کن!
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

عکس-نوشت امروز

OrangeInkGeneratedSuccessfully