تجربیات توسعه فردی و پیشرفت شغلی با کارگاه‌ها و نشست‌های آرنجینک

رویدادهای عمومی آرنجینک کارگاه‌ها و نشست‌هایی هستند از جنس آگاهی از راهکارهای توسعه فردی و پیشرفت شغلی تا مسیرهای موفقیت بیشتر و درست‌تری را برای خودتان ترسیم کنید، با کار کردن در کلاس جهانی آشنا شوید، و در کارتان پیشرفت کنید. کارگاه‌های آرنجینک با فرم تعاملی برگزار می‌شوند و شما یکی از ارکان اصلی آن‌ها به شمار می‌آیید. ما در انتخاب موضوعات کارگاه‌هایمان بسیار وسواس به خرج می‌دهیم تا کارگاهی منطبق بر نیازهای به‌روز توسعه فردی، پیشرفت شغلی و تمرین خلاقیت طراحی و اجرا کنیم. نشست‌های آرنجینک فوروم‌هایی صمیمی و کاربردی هستند که سعی می‌کنیم در آن‌ها حول موضوعی جست‌وجو کنیم، فکر کنیم و خیلی خوب دیالوگ کنیم.

قاب‌های زیر نگاره‌هایی هستند از رویدادهای آرنجینک از زمستان 1394 تا کنون. هر قاب داستانی دارد و در پسِ هر رویداد روایتی. ساکنین قاب‌ها همراهان آرنجینک هستند از دیروز و امروز. آنچه برای ما در آرنجینک مهمترین بوده احترام به انتخاب، زمان و هزینه‌ی شرکت‌کنندگان یکایک رویدادها است، و تداوم مسیر رشد و دانایی برای همراهان وفادارمان و آن‌ها که در هر رویداد افتخار آشنایی تازه با آنان را داریم.

31

کارگاه توسعه فردی عمومی تا امروز تشکیل شده است …

تصویر معرفی کارگاه ها ی آرنجینک

با کارگاه‌های آرنجینک بِه تَر شوید.

ما برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی آرنجینک سعی می‌کنیم بهترین موضوعات توسعه فردی و پیشرفت شغلی را که تاثیر عملی در رشد شما دارند انتخاب کنیم، روند اجرای کارگاه را با حساسیت بالا و منطبق بر اصول صحیح آموزش طراحی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تجربه‌ای ناب از حضور در رویدادهایمان برای شما خلق کنیم. تیم برگزاری کارگاه‌های ما سال‌ها تجربه‌ی آموزش و مدیریت منابع انسانی دارند و به خوبی می‌دانند یک ورکشاپ ایده آل برای شما باید دارای چه خصوصیاتی باشد تا تاثیر خودش را در ادامه ی روند موفقیت و پیشرفت شخصی و شغلی به جا بگذارد. در رویدادهای آرنجینک خلاق‌تر شوید. با کارگاه های آرنجینک بِه تَر شوید!

کارگاه‌های ما را ورق بزنید و با جزییات هر کدام بیشتر آشنا شوید. رویدادهای ما تا کنون طیفی از موضوعات مورد نیاز امروز شامل تیم‌سازی، تیم‌وُرک و رهبریت تیم، دیالوگ، مدیریت شخصی، مهارت‌های نرم قرن 21، بازنگری شخصی و پیشرفت شغلی را شامل می شوند. اگر دوست دارید هر یک از این موضوعات مجددا برگزار شوند، و یا موضوعی/ ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید در قالب سرفصل‌های فعالیت‌های آرنجینک قرار می‌گیرد و دوست دارید ما کارگاه آن را طراحی و برگزار کنیم، از طریق فرم پایین صفحه نظرات و پیشنهادات پر ارزش خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

صفحه 1 از 5

وبینار بازی ذهن: خطاهای شناختی در یادگیری و آموزش، و روش مدیریت آن‌ها

این موقعیت را در نظر بگیرید: فردی به تازگی چیزی را فرا گرفته و یا دانش ابتدایی در حوزه ای را کسب کرده است. هیجان ناشی از این آگاهی آنقدر زیاد است که او به ناگهان با جهش بالایی در میزان اعتماد به نفس‌اش روبرو می شود که حتی برای خودشن هم کمی عجیب به […]

۱۴۰۲/۰۶/۱۳

وبینار نقش بازی در آموزش

بازی‌ها می‌توانند تکمیل‌کننده‌ی آموزش باشند. بازی‌ها اگر به درستی طراحی شوند، هوش‌های متفاوت دانش‌آموزان، دانشجویان و مهارت‌آموزان را به چالش بکشند (مانند هوش‌های تعاملی، حرکتی، واژگانی و …)، در مکان درست یک مسیر یادگیری جانمایی و اجرایی گردند، و اهداف تمرینی و خلاقه‌ی درس را برای بازی‌کنندگان پیاده‌سازی کنند می‌توانند به برگ برنده‌ی یک آموزگار […]

۱۴۰۲/۰۵/۳۰

وبینار پیاده‌سازی تفکر انتقادی و روش حل مسئله در آموزش

مهارت تفکر انتقادی و روش حل مساله یک مهارت نرم و توانایی خوب اندیشیدن است که به حل کردن نظام‌مند مشکلات کمک شایانی می نماید.

۱۴۰۲/۰۵/۱۹

وبینار طراحی تجربه یادگیری در آموزش (چه کلاس‌هایی خاطره‌انگیز می‌شوند؟)

توضیحات رویکردهای نوین آموزش در کلاس جهانی به ما می‌آموزند آموزش یک مسیر است و خلق یک تجربه‌ی ماندگار برای دانش‌آموزان و دانشجویان در این مسیر یک امر مهم، اثربخش و البته سخت و پیچیده است. کمی به تجربیات یادگیری خودتان در مدرسه و دانشگاه  فکر کنید؟ چه کلاس‌هایی خاطره‌انگیز بودند؟ دلایل این حس خوب […]

۱۴۰۲/۰۴/۱۹

نظرات شرکت کنندگان رویدادهای ما

حضور در کارگاه آرنجینک برای من رویارویی با فضای فرهنگی درستی است که مدت ها بود کمبودش رو تو زندگیم حس می کردم و بودن کنار این تیم حال من رو خوب می کنه 🙂

بیان رسا و ساده ی برگزار کننده ها همراه با فضای گرم و دوستانه ای که مخاطب را درگیر یادگیری در همان زمان کارگاه می کند از ویژگی های متمایز کننده ی این موسسه‌ می باشد که به شخصه راغب به شرکت در کارگاه های آتی کرده است.

در این دریای پر تلاطم زندگی که کیفیت مسیر به دست فراموشی دارد سپرده می شود، آرنجینک به مثابه ی کشتی آرامش بخشی ست که من یکی از سرنشینان آن شدم. ایده بازی می کنیم؛ نوآوری داریم؛ به همدیگر و نظرات مان احترام می گذاریم؛ کرامت انسانی مان را ارج می نهیم. در نهایت، جنون کیفیت و اعتماد ایجاد شده باعث شده است تا از ادامه ی این مسیر پر از چالش های هیجان انگیز و طلایی برای کسب #حال_خوب در #خانواده_آرنجینک باز نمانم.

قرار گرفتن در یک جمع خوب، آشنایی با مفاهیم مدیریت شخصی و حس اینکه می شود بهتر و بهتر شد.

کیفیت، احترام به مخاطب، احترام به شعور مخاطب، و توانایی در انتقال ایده‌ها و مفاهیم. این‌ها لغات کلیدی من در توصیف این سلسله‌ کارگاه‌ها هستن.

یکی از چیزایی که توی آرنجینک برام خیلی جالب بود این بود که مطلبی که میتونه واقعا حوصله سر بر باشه رو خیلی جذاب ارائه بده جوری که کامل متوجه بشی. یادم میاد ٢ سال پیش این موقع من با آرنجینک آشنا شدم ولی همچنان مطالب اون ارائه شون رو یادمه. این یعنی کارشونو خوب بلدن.

کارگاه های OrangeInk با دقت بسیار و هنرمندی خاصی برگزار می شوند که راه رو برای هر چه بهتر فرا گرفتن مطالب مخاطبینش هموار می کنه.

من تا به حال در تمامی رویدادهای OrangeInk شرکت کردم و در حال حاضر هم بی صبرانه منتظر رویداد بعدی آن هستم. علاوه بر مطالب مفیدی که آموختم باعث ایجاد انگیزه بسیار در من برای بالا بردن کیفیت کار و مدیریت شخصیم می شد.

من در کارگاه ایده پردازى شرکت کردم و کیفیت و اتمسفر بالایى را حس کردم. در کارم با نکاتى که در کارگاه ارایه شد، توانستم ایده هاى جدیدترى را نسبت به قبل پیاده کنم، و داشتن خلاقیت به نظر دانشجوهام نقطه قوت من در کار آموزش زبان انگلیسى است.

17

نشست تا امروز تشکیل شده است …

دایره‌ی دانایی در نشست‌های آرنجینک

نشست‌های آرنجینک جُستارهایی شفاهی هستند. جُستار فرمی از نوشتار در ژانر ناداستان خلاق (Creative Nonfiction) است که در آن نگارنده تلاش می‌کند حول موضوع خاصی کنجکاوی و کاوش کند. نشست‌های آرنجینک جُستارهایی شفاهی هستند. ابزار مشترک ما در این رویدادها دیالوگ است و در آن‌ها خوب می‌شنویم، فکر می‌کنیم، و گفت و شنود می‌کنیم. برگزاری یک فوروم آنطور که باید باشد نیازمند طراحی منحصر بفرد خودش است تا بتوان در آن‌ها با موفقیت از نقطه ی a به نقطه ی b حرکت کرد. و آن زمان است که می توان گفت به دانایی افزوده شده است. هدف ما برگزاری نشست هایی‌ست بر مدار دایره‌ی دانایی.

خلاقیت بیشتر که به نوآوری نزدیک شود عنصر همیشه حاضر نشست‌های آرنجینک است. ما به ایده‌های متفاوت احترام می‌گذاریم و می‌دانیم در حضور و بروز همین اندیشه‌های متفاوت است که ابعاد پیدا می کنیم، توانمندتر می‌شویم و توسعه پیدا می‌کنیم. بنابراین یکی از ارکان شماره‌های پیشین ایجاد بستری صمیمی بوده تا ایده‌ها زاده شوند، پرداخته شوند و تفاوت‌هایشان را به راحتی ابراز کنند. در رویدادهای پیشین ما در پایین بگردید و اگر دوست دارید رویدادی نزدیک به هر یک از این موضوعات برگزار شود، و یا موضوعی/ ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید در قالب سرفصل‌های فعالیت‌های آرنجینک قرار می‌گیرد و دوست دارید ما رویداد آن را طراحی و برگزار کنیم، از طریق فرم پایین صفحه نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خودتان را با ما در میان بگذارید.

تصویر معرفی نشست ها ی آرنجینک
صفحه 1 از 2
فوروم آینده‌پژوهی HR

فوروم آینده پژوهی مدیریت منابع انسانی آرنجینک

برندگان امروز آنانند که تاثیرات کرونا بر مفهوم کار را بپذیرند، مطالعه کنند و برای آینده پیش‌بینی درست‌تری داشته باشند. هدف از فوروم آینده پژوهی HR آرنجینک پژوهش در حال برای کشف تعاریف کار و روابط انسانی حاکم بر آینده است. HR سه سال دیگر چگونه است؟ پنج سال دیگر چطور؟

۱۳۹۹/۰۳/۲۸

جلسه‌ی خوانش جستارهای نمونه‌ پروژه مریم میرزاخانی

عصر روز پنجشنبه ۱۹ ماه مهر سال ۱۳۹۷ قرارِ نوزدهم بود. نشست خوانش جستارهای پروژه‌ی مریم میرزاخانی در سالن بیهقی مرکز همایش‌های انصار میزبان شش نویسنده و چهار مهمان علاقه‌مند به دنیای کلمات و دانایی بود.

۱۳۹۷/۰۷/۱۹
تهران

جلسه ی آشنایی با رویدادهای باکس تابستان

اگر دوست دارید یک مسیر فراموش نشدنی توسعه ی فردی و شغلی را از موفقیت در زندگی شخصی و چالش های آن تا رسیدن به بهترین جایگاه حرفه ای خودتان سفر کنید، باکس تابستان برای شما گزینه ای ایده آل است.

۱۳۹۶/۰۴/۰۱
تهران

نشست کتاب بازی 2

در نشست کتاب بازی 2 واکمن 2 کتابخانه ی نارنجی را در کنار همراهانمان ساختیم. کتابِ <<خانه ای با شیروانی قرمز>> که گفت گویی جذاب و دوست داشتنی با عباس کیارستمی و آیدین آغداشلو است را برگزیدیم و با هم و در کنار هم کتابخوانی کردیم.

۱۳۹۵/۱۲/۱۹
تهران