ما در آرنجینک به ارائه ی راه حل هایی برای توسعه فردی و موفقیت، پیشرفت شغلی و بهتر شدن کسب و کارها، و خلاقیتِ بیشتر و نوآوری علاقه مندیم.

آرنجینک [OrangeInk] یک نهاد آموزشی و مشاور HR است که راه حل هایی تازه و کارآمد برای توسعه فردی و موفقیت، پیشرفت شغلی و بهتر شدن کسب و کارها، و خلاقیتِ بیشتر و نوآوری ارائه می دهد. ما آنچه در مدیریت منابع انسانی می گذرد را دوست داریم و سال ها آن ها را انجام داده ایم. ما فکر می کنیم منابع انسانی بزرگترین سرمایه های یک تیم یا مجموعه هستند و بهتر است به چیزی فراتر از HR برسیم. ما در آرنجینک از تعریف چالش های جدید برای خودمان لذت می بریم، شیفته ی دیالوگ هستیم و آموخته ایم شکیبا باشیم. برای ما کار تمیز که به جزییات آن ساعت ها فکر کرده ایم اهمیت فراوانی دارد و جنون کیفیت داریم.

آرنجینک در ۲۹ آذر ۱۳۹۴ توسط احسان گرجی و آزاده افراش با سرمایه ی شخصی هم بنیان گذاری شد، و از آن روز تا کنون با برگزاری کارگاه ها و نشست های عمومی، تولید محتوای با کیفیت وب فارسی، طراحی و اجرای پروژه های دانش افزایی و آینده پژوهی، همکاری های سازمانی، برگزاری رویدادهای درون سازمانی و مشاوره ی مدیریت و رهبریت HR فعالیت خود را گسترش داده است. ما می دانیم مسیرمان سخت است، اما به کاری که می کنیم بسیار علاقه مندیم و از آن لذت می بریم.

کارگاه ها و نشست های آرنجینک برند خوش نامی در آموزش هستند. ما به تولید محتوای با ارزش وب فارسی که مسیر موفقیت و توسعه را بِه تَر و شفاف تر برایمان ترسیم کند بسیار توجه می کنیم. پروژه های آرنجینک آینده پژوهی می کنند و در جستجوی دانایی اند. ما کارگاه های آموزشی جذاب و مفیدی را برای سرمایه های انسانی شما در محل شرکت شما برگزار می کنیم. آرنجینک کنار شما می ایستد تا پروسه ی استخدام بهتری را طراحی و اجرا کنید، یک فرهنگ سازمانی را در تیم تان خلق کنید، چیدمان محل کارتان را بهینه سازی کنید، و یا پروژه ای را با کمترین اصطکاک از نقطه ی آغاز به نقطه ی پایان برسانید. برای مشورت در مورد جریان درست مدیریت و رهبریت یک HR خوب و کارآمد روی ما حساب کنید!

هم بنیان گذاران

احسان گرجی

احسان گرجی

احسان گرجی مدرس رهبری و توسعه فردی است. وی از دوازده سال پیش در موسسات معتبر به تدریس زبان انگلیسی مشغول است و از سال ۱۳۸۹ به تربیت مدرسین زبان های خارجه، طراحی و مدیریت آموزش، مدیریت منابع انسانی و مشاوره ی مدیریت در شهرهای مختلف ایران پرداخته است. احسان گرجی با تیم های استارت آپی در زمینه های گسترش خلاقیت، تیم وُرک و HR همکاری می کند و این اکوسیستم را می شناسد. وی از پیشگامان تعریف مدیریت سرمایه های انسانی (HPM) در کشور است.

آزاده افراش

آزاده افراش

آزاده افراش دارای ۱۵ سال سابقه ی مدیریت اداری در موسسات آموزشی و مهندسی است. وی به خوبی به ابعاد آموزش درست، تیم وُرک، مدیریت شخصی و سازمانی واقف است و سابقه ی حضور در پروژه ی بین المللی آموزشی را نیز داراست. آزاده افراش اصول برگزاری کارگاه های آموزشی، کنفرانس ها و همایش ها را می داند و در این زمینه به عنوان هماهنگ کننده و مدیر برگزاری سال ها فعالیت داشته است. وی به تحلیل روابط عمومی موثر علاقه مند است.

درباره ی آرنجینک می گویند …

در این دریای پر تلاطم زندگی که کیفیت مسیر به دست فراموشی دارد سپرده می شود، آرنجینک به مثابه ی کشتی آرامش بخشی ست که من یکی از سرنشینان آن شدم. ایده بازی می کنیم؛ نوآوری داریم؛ به همدیگر و نظرات مان احترام می گذاریم؛ کرامت انسانی مان را ارج می نهیم. در نهایت، جنون کیفیت و اعتماد ایجاد شده باعث شده است تا از ادامه ی این مسیر پر از چالش های هیجان انگیز و طلایی برای کسب #حال_خوب در #خانواده_آرنجینک باز نمانم.

سمیرا قلی زاده
سمیرا قلی زاده

بیان رسا و ساده ی برگزار کننده ها همراه با فضای گرم و دوستانه ای که مخاطب را درگیر یادگیری در همان زمان کارگاه می کند از ویژگی های متمایز کننده ی این موسسه‌ می باشد که به شخصه راغب به شرکت در کارگاه های آتی کرده است.

پدرام جبروتی
پدرام جبروتی