هم‌بنیان‌گذاران

احسان گرجی

احسان گرجی

هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل

احسان تجربه‌های یادگیری و مدیریت را دیزاین می‌کند. او باور دارد وقتی از فرآیندها، سیستم‌ها و روش‌ها به «تجربه‌ها» می‌رسیم قضیه جالب‌تر می‌شود. تجربه‌هایی که به ما فرصت بازنگری و فضای خلاقیت می‌دهند، و متناسب با زیست امروز و آینده هستند. او تحصیلات مهندسی را با تجربیات دیزاین و دیزاینِ تجربه همراه کرده و پژوهش‌های او این سال‌ها حول این مفاهیم جذاب است.

احسان همچنین از سال 2006 معلم است و با مراکزی همچون Pearson، British Council، TED-Ed و IATEFL در پروژه‌هایی بین‌المللی همکاری می‌کند.

آزاده افراش

آزاده افراش

هم‌بنیان‌گذار و رئیس هیات مدیره

آزاده در رشته ادبیات زبان انگلیسی تحصیل کرده و از سال 2003 دارای سابقه‌ی حرفه‌ای در سمت‌های مدیر اجرائی و معاون آموزشی در مراکز آموزشی همچون موسسه زبان آریانپور، دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد 45 تهران و دپارتمان زبان گروه مدارس تلاش است. همچنین در پروژه‌های بین‌المللی - برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی - سابقه‌ی فعالیت دارد.
او باور دارد آموزش مهارت‌های نرم یا مهارت‌های آینده از مسیر تجربه‌ی یادگیری زبان انگلیسی برگِ برنده‌ی صاحبان کسب و کارها در مدیریت منابع انسانی سازمان است، چرا که از استراتژی تعامل موثر با کارمندان به بهبود عملکرد سازمان کمک شایانی می‌نمایند.

ارزش‌های دفتر راهکارهای پویا نارنجی

تعهد و حرفه‌ای بودن

ما به استانداردهای بالای دفتر راهکارهای پویا متعهدیم و سعی می‌کنیم در رفتار، کلام، عملکرد و محصولات‌مان اجرای درستی از این استانداردها داشته باشیم.

پایداری و اندیشه سبز

در دیزاین تجربه‌های مدیریت منابع انسانی می‌کوشیم به طبیعت، محیط زیست، و آینده‌ای پایدار بیاندیشیم.

دیزاین خلاقانه و ارزش آفرین مدیریت منابع انسانی

ما تجربه‌های مدیریت منابع انسانی را به گونه‌ای دیزاین می‌کنیم که یک پیام مهم را هنرمندانه به منابع انسانی سازمان‌ها انتقال دهیم: ما تو را با تمام ویژگی‌هایت، ترس‌ها و امیدهایت، توانایی‌ها و ظرفیت‌ات برای بهتر شدن می‌بینیم و می‌ستاییم.

تجربه‌ها پس از فرآیندها

ما باور داریم وَرای سیستم‌ها، روش‌ها و فرآیندها بایستی به خلق تجربه‌هایی ارزنده نزد منابع انسانی یک مجموعه برسیم تا تحول، توسعه و نیک‌بودی رقم بخورد.