هم‌بنیان‌گذاران

احسان گرجی

احسان گرجی

هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل

احسان تجربه‌های یادگیری و مدیریت را دیزاین می‌کند. او باور دارد وقتی از فرآیندها، سیستم‌ها و روش‌ها به «تجربه‌ها» می‌رسیم قضیه جالب‌تر می‌شود. تجربه‌هایی که به ما فرصت بازنگری و فضای خلاقیت می‌دهند، و متناسب با زیست امروز و آینده هستند. او تحصیلات مهندسی را با تجربیات دیزاین و دیزاینِ تجربه همراه کرده و پژوهش‌های او این سال‌ها حول این مفاهیم جذاب است.

احسان همچنین از سال 2006 معلم است و با مراکزی همچون Pearson، British Council، TED-Ed و IATEFL در پروژه‌هایی بین‌المللی همکاری می‌کند.

آزاده افراش

آزاده افراش

هم‌بنیان‌گذار و رئیس هیات مدیره

آزاده مشاور و مدیر اجرائی پروژه‌های دفتر راهکارهای پویا است. او از سال 2003 دارای سابقه‌ی مدیریت اداری و اجرائی در موسسات آموزشی و مهندسی است. وی به خوبی به ابعاد آموزش درست، تیم وُرک، مدیریت شخصی و سازمانی واقف است و سابقه‌ی حضور در پروژه‌ی بین المللی آموزشی را نیز داراست. او بر این باور است که منابع انسانی اساسی‌ترین نقش را در اعتلا و دستیابی به اهداف سازمان‌ها ایفا می‌کنند و به همین دلیل حضور یک مشاور منابع انسانی را به منظور هدایت و حداکثر بهره‌وری از سرمایه‌های انسانی ضروری می‌داند. آزاده به تحلیل روابط عمومی موثر علاقه‌مند است.

ارزش‌های دفتر راهکارهای پویا نارنجی

تعهد و حرفه‌ای بودن

ما به استانداردهای بالای دفتر راهکارهای پویا متعهدیم و سعی می‌کنیم در رفتار، کلام، عملکرد و محصولات‌مان اجرای درستی از این استانداردها داشته باشیم.

پایداری و اندیشه سبز

در دیزاین تجربه‌های مدیریت منابع انسانی می‌کوشیم به طبیعت، محیط زیست، و آینده‌ای پایدار بیاندیشیم.

دیزاین خلاقانه و ارزش آفرین مدیریت منابع انسانی

ما تجربه‌های مدیریت منابع انسانی را به گونه‌ای دیزاین می‌کنیم که یک پیام مهم را هنرمندانه به منابع انسانی سازمان‌ها انتقال دهیم: ما تو را با تمام ویژگی‌هایت، ترس‌ها و امیدهایت، توانایی‌ها و ظرفیت‌ات برای بهتر شدن می‌بینیم و می‌ستاییم.

تجربه‌ها پس از فرآیندها

ما باور داریم وَرای سیستم‌ها، روش‌ها و فرآیندها بایستی به خلق تجربه‌هایی ارزنده نزد منابع انسانی یک مجموعه برسیم تا تحول، توسعه و نیک‌بودی رقم بخورد.