تجربیات ناب توسعه فردی، توسعه شغلی و خلاقیت بیشتر با کارگاه ها و نشست های آرنجینک

کارگاه های آموزشی و نشست های آرنجینک مجموعه رویدادهایی هستند که امید دارند تجربه ای دلنشین از یادگیری توسعه فردی و موفقیت، توسعه شغلی و پیشرفت شغلی و خلاقیت بیشتر و نوآوری را برای شما به همراه داشته باشند. اولین رویداد ما در تاریخ 09 بهمن ماه سال 1394 تشکیل شد. و پس از آن برگزاری کارگاه ها و نشست های دیگر به عنوان یکی از فعالیت های اصلی آرنجینک در تقویم کاری ما قرار گرفت. کارگاه ها و نشست های ما به صورت عمومی برگزار می شوند و همراهان عزیز آرنجینک بایستی پیش از حضور در آن ها ثبت نام کنند.

کارگاه های آرنجینک با فرم تعاملی برگزار می شوند و شما یکی از ارکان اصلی آن ها به شمار می روید. ما در انتخاب موضوعات کارگاه هایمان بسیار وسواس به خرج می دهیم تا کارگاهی منطبق بر نیازهای به روز توسعه فردی، تیم وُرک، توسعه ی کسب و کارها و HR و گسترش خلاقیت طراحی و اجرا کنیم. نشست های آرنجینک فوروم هایی صمیمی و کاربردی هستند که سعی می کنیم در آن ها حول موضوعی جست و جو کنیم، فکر کنیم و خیلی خوب دیالوگ کنیم.

تصویر معرفی کارگاه ها ی آرنجینک
تصویر معرفی نشست ها ی آرنجینک
تصویر ورود به گالری آرنجینک

نظرات شرکت کنندگان رویدادهای ما

من در کارگاه ایده پردازى شرکت کردم و کیفیت و اتمسفر بالایى را حس کردم. در کارم با نکاتى که در کارگاه ارایه شد، توانستم ایده هاى جدیدترى را نسبت به قبل پیاده کنم، و داشتن خلاقیت به نظر دانشجوهام نقطه قوت من در کار آموزش زبان انگلیسى است.

کارگاه های OrangeInk با دقت بسیار و هنرمندی خاصی برگزار می شوند که راه رو برای هر چه بهتر فرا گرفتن مطالب مخاطبینش هموار می کنه.

من تا به حال در تمامی رویدادهای OrangeInk شرکت کردم و در حال حاضر هم بی صبرانه منتظر رویداد بعدی آن هستم. علاوه بر مطالب مفیدی که آموختم باعث ایجاد انگیزه بسیار در من برای بالا بردن کیفیت کار و مدیریت شخصیم می شد.

کیفیت، احترام به مخاطب، احترام به شعور مخاطب، و توانایی در انتقال ایده‌ها و مفاهیم. این‌ها لغات کلیدی من در توصیف این سلسله‌ کارگاه‌ها هستن.