پروژه هایی برای توسعه فردی، پیشرفت شغلی و خلاقیت بیشتر!

ما در آرنجینک به توسعه فردی و موفقیت شخصی، توسعه شغلی و بهتر شدن کسب و کار، و خلاقیتِ بیشتر اهمیت می دهیم و به ارائه ی راه حل هایی برای بهبود آن ها علاقه مندیم. ما در آرنجینک فکر می کنیم آموزش مهمترین سرمایه گذاری بر منابع انسانی — و با تعریفی مدرن سرمایه های انسانی — یک تیم، کسب و کار، جامعه ی کوچک و کشور است. تجربه ی بیش از یک دهه فعالیت های آموزشی ما به ما اطمینان می دهد در آموزش شکست وجود ندارد! ما علاقه مندی های خودمان در آرنجینک را از طریق برگزاری کارگاه ها و نشست های جذاب و به درد بخور، آموزش های ویژه ی درون سازمانی، همکاری های دو جانبه با استارت آپ ها، کسب و کارهای کوچک و بزرگ در حوزه ی HR و تولید محتوای ناب پیگیری می کنیم. پروژه های ما خلاقانه هایی از تیم تولید محتوای آرنجینک هستند که با حضور شما تازه معنا پیدا می کنند.

گذشته، حال و آینده. این ها روایت گر روزهایی گرم و پرتلاش از تقویم آرنجینک هستند که بودند و هستند تا کنار شما بایستند که مسیر نه همیشه هموار بهتر شدن با آدرس توسعه فردی و پیشرفت شغلی را با دلگرمی بپیمایید. پروژه های آرنجینک شاید به شما یادآوری می کنند که حرکت بر مدار دانایی گاهی نیازمند یک تشویق بیشتر، یک نهیب دوستانه و یک همراهی رفیقانه است. و خود تلاش می کنند همین را انجام دهند. ما در پروژه های آرنجینک تاکنون از کتاب ها زیاد گفته ایم! این دوست داشتنی ها آنقدر برایمان و برای رسیدن به اهدافمان مهم هستند که سهم پُررنگی از رپرتوار پروژه های گذشته مان را — در کنار نشست هایی که به نام خودشان سند زده اند از قبل — ربوده اند. شهریور خوب هم که از راه می رسید در سال های نخست آرنجینک، همان روزهایی که بوی دفترهای نو و پاک کن های کوچک هنوز هم هوش از سرمان می رباید، تا مهر پر مهر که آفتاب هایش را گویی طلا پاشیده اند کمپین هایی به اسم بازگشت به مدرسه و به رسم حالِ خوب در قفسه ی پروژه ها شیطنت شان آغاز می شد. کتابخانه ی نارنجی به ما آموخت شاید همه ی پروژه هایی که شروع می کنیم آنطور که انتظار داریم پیش نروند و محک خوبی برای شکیبایی آرنجینک بود. و دیگر پروژه ها که هر یک روایت و دستآورد خود را دارند…

ما در اینجا پروژه های ترویجی را آورده ایم. پروژه های همکاری های HR با دیگر تیم ها و کسب و کارها را که بخشی از خدمات آرنجینک است در بخش همکاری با ما می توانید بجویید.

تصویر ورودی پروژه های آینده ی آرنجینک
تصویر ورودی پروژه های در حال اجرای آرنجینک
تصویر ورودی پروژه های پایان یافته ی آرنجینک