ما در آرنجینک به ارائه ی راه حل هایی برای توسعه فردی و موفقیت، پیشرفت شغلی و بهتر شدن کسب و کارها، و خلاقیتِ بیشتر و نوآوری علاقه مندیم.

آرنجینک [OrangeInk] یک نهاد آموزشی و مشاور HR است که راه حل هایی تازه و کارآمد برای توسعه فردی و موفقیت، پیشرفت شغلی و بهتر شدن کسب و کارها، و خلاقیتِ بیشتر و نوآوری ارائه می دهد. ما آنچه در مدیریت منابع انسانی می گذرد را دوست داریم و سال ها آن ها را انجام داده ایم. ما فکر می کنیم منابع انسانی بزرگترین سرمایه های یک تیم یا مجموعه هستند و بهتر است به چیزی فراتر از HR برسیم. ما در آرنجینک از تعریف چالش های جدید برای خودمان لذت می بریم، شیفته ی دیالوگ هستیم و آموخته ایم شکیبا باشیم. برای ما کار تمیز که به جزییات آن ساعت ها فکر کرده ایم اهمیت فراوانی دارد و جنون کیفیت داریم.

آرنجینک در 29 آذر 1394 توسط احسان گرجی و آزاده افراش با سرمایه ی شخصی هم بنیان گذاری شد، و از آن روز تا کنون با برگزاری کارگاه ها و نشست های عمومی، تولید محتوای با کیفیت وب فارسی، طراحی و اجرای پروژه های دانش افزایی و آینده پژوهی، همکاری های سازمانی، برگزاری رویدادهای درون سازمانی و مشاوره ی مدیریت و رهبریت HR فعالیت خود را گسترش داده است. ما می دانیم مسیرمان سخت است، اما به کاری که می کنیم بسیار علاقه مندیم و از آن لذت می بریم.

کارگاه ها و نشست های آرنجینک برند خوش نامی در آموزش هستند. ما به تولید محتوای با ارزش وب فارسی که مسیر موفقیت و توسعه را بِه تَر و شفاف تر برایمان ترسیم کند بسیار توجه می کنیم. پروژه های آرنجینک آینده پژوهی می کنند و در جستجوی دانایی اند. ما کارگاه های آموزشی جذاب و مفیدی را برای سرمایه های انسانی شما در محل شرکت شما برگزار می کنیم. آرنجینک کنار شما می ایستد تا پروسه ی استخدام بهتری را طراحی و اجرا کنید، یک فرهنگ سازمانی را در تیم تان خلق کنید، چیدمان محل کارتان را بهینه سازی کنید، و یا پروژه ای را با کمترین اصطکاک از نقطه ی آغاز به نقطه ی پایان برسانید. برای مشورت در مورد جریان درست مدیریت و رهبریت یک HR خوب و کارآمد روی ما حساب کنید!

هم بنیان گذاران

احسان گرجی

احسان گرجی

احسان گرجی معلم رهبری و توسعه فردی است. او از چهارده سال پیش در موسسات معتبر به تدریس زبان انگلیسی مشغول است، و از سال ۱۳۸۹ به تربیت مدرسین زبان‌های خارجه، طراحی و مدیریت سیستم آموزش، مدیریت منابع انسانی و مشاوره‌ی مدیریت در شهرهای مختلف ایران پرداخته است و در پروژه‌های بین‌المللی نیز همکاری کرده است. احسان هم اکنون برندهای ©کارگاه زبان، ™THink و کارگاه مشارکتی ترجمه™ را رهبری می‌کند. او همچنین با تیم‌های استارت آپی در زمینه‌های گسترش خلاقیت، تیم‌وُرک و HR همکاری دارد و این اکوسیستم را می‌شناسد.

آزاده افراش

آزاده افراش

آزاده افراش دارای 16 سال سابقه ی مدیریت اداری در موسسات آموزشی و مهندسی است. وی به خوبی به ابعاد آموزش درست، تیم وُرک، مدیریت شخصی و سازمانی واقف است و سابقه ی حضور در پروژه ی بین المللی آموزشی را نیز داراست. آزاده افراش اصول برگزاری کارگاه های آموزشی، کنفرانس ها و همایش ها را می داند و در این زمینه به عنوان هماهنگ کننده و مدیر برگزاری سال ها فعالیت داشته است. وی به تحلیل روابط عمومی موثر علاقه مند است.

درباره ی آرنجینک می گویند …

در این دریای پر تلاطم زندگی که کیفیت مسیر به دست فراموشی دارد سپرده می شود، آرنجینک به مثابه ی کشتی آرامش بخشی ست که من یکی از سرنشینان آن شدم. ایده بازی می کنیم؛ نوآوری داریم؛ به همدیگر و نظرات مان احترام می گذاریم؛ کرامت انسانی مان را ارج می نهیم. در نهایت، جنون کیفیت و اعتماد ایجاد شده باعث شده است تا از ادامه ی این مسیر پر از چالش های هیجان انگیز و طلایی برای کسب #حال_خوب در #خانواده_آرنجینک باز نمانم.

بیان رسا و ساده ی برگزار کننده ها همراه با فضای گرم و دوستانه ای که مخاطب را درگیر یادگیری در همان زمان کارگاه می کند از ویژگی های متمایز کننده ی این موسسه‌ می باشد که به شخصه راغب به شرکت در کارگاه های آتی کرده است.

حضور در کارگاه آرنجینک برای من رویارویی با فضای فرهنگی درستی است که مدت ها بود کمبودش رو تو زندگیم حس می کردم و بودن کنار این تیم حال من رو خوب می کنه 🙂

قرار گرفتن در یک جمع خوب، آشنایی با مفاهیم مدیریت شخصی و حس اینکه می شود بهتر و بهتر شد.

یکی از چیزایی که توی آرنجینک برام خیلی جالب بود این بود که مطلبی که میتونه واقعا حوصله سر بر باشه رو خیلی جذاب ارائه بده جوری که کامل متوجه بشی. یادم میاد ٢ سال پیش این موقع من با آرنجینک آشنا شدم ولی همچنان مطالب اون ارائه شون رو یادمه. این یعنی کارشونو خوب بلدن.