تجربیات توسعه فردی، پیشرفت شغلی و خلاقیت بیشتر با کارگاه‌ها و نشست‌های آرنجینک

رویدادهای عمومی آرنجینک کارگاه‌ها و نشست‌هایی هستند از جنس آگاهی از راهکارهای توسعه فردی و پیشرفت شغلی تا مسیرهای موفقیت بیشتر و درست‌تری را برای خودتان ترسیم کنید، با کار کردن در کلاس جهانی آشنا شوید، و در کارتان پیشرفت کنید. کارگاه‌های آرنجینک با فرم تعاملی برگزار می‌شوند و شما یکی از ارکان اصلی آن‌ها به شمار می‌آیید. ما در انتخاب موضوعات کارگاه‌هایمان بسیار وسواس به خرج می‌دهیم تا کارگاهی منطبق بر نیازهای به‌روز توسعه فردی، پیشرفت شغلی و تمرین خلاقیت طراحی و اجرا کنیم. نشست‌های آرنجینک فوروم‌هایی صمیمی و کاربردی هستند که سعی می‌کنیم در آن‌ها حول موضوعی جست‌وجو کنیم، فکر کنیم و خیلی خوب دیالوگ کنیم.

قاب‌های زیر نگاره‌هایی هستند از رویدادهای آرنجینک از زمستان 1394 تا کنون. هر قاب داستانی دارد و در پسِ هر رویداد روایتی. ساکنین قاب‌ها همراهان آرنجینک هستند از دیروز و امروز. آنچه برای ما در آرنجینک مهمترین بوده احترام به انتخاب، زمان و هزینه‌ی شرکت‌کنندگان یکایک رویدادها است، و تداوم مسیر رشد و دانایی برای همراهان وفادارمان و آن‌ها که در هر رویداد افتخار آشنایی تازه با آنان را داریم.

12

کارگاه توسعه فردی عمومی تا امروز تشکیل شده است …

تصویر معرفی کارگاه ها ی آرنجینک

با کارگاه‌های آرنجینک بِه تَر شوید.

ما برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی آرنجینک سعی می‌کنیم بهترین موضوعات توسعه فردی و پیشرفت شغلی را که تاثیر عملی در رشد شما دارند انتخاب کنیم، روند اجرای کارگاه را با حساسیت بالا و منطبق بر اصول صحیح آموزش طراحی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تجربه‌ای ناب از حضور در رویدادهایمان برای شما خلق کنیم. تیم برگزاری کارگاه‌های ما سال‌ها تجربه‌ی آموزش و مدیریت منابع انسانی دارند و به خوبی می‌دانند یک ورکشاپ ایده آل برای شما باید دارای چه خصوصیاتی باشد تا تاثیر خودش را در ادامه ی روند موفقیت و پیشرفت شخصی و شغلی به جا بگذارد. در رویدادهای آرنجینک خلاق‌تر شوید. با کارگاه های آرنجینک بِه تَر شوید!

کارگاه‌های ما را ورق بزنید و با جزییات هر کدام بیشتر آشنا شوید. رویدادهای ما تا کنون طیفی از موضوعات مورد نیاز امروز شامل تیم‌سازی، تیم‌وُرک و رهبریت تیم، دیالوگ، مدیریت شخصی، مهارت‌های نرم قرن 21، بازنگری شخصی و پیشرفت شغلی را شامل می شوند. اگر دوست دارید هر یک از این موضوعات مجددا برگزار شوند، و یا موضوعی/ ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید در قالب سرفصل‌های فعالیت‌های آرنجینک قرار می‌گیرد و دوست دارید ما کارگاه آن را طراحی و برگزار کنیم، از طریق فرم پایین صفحه نظرات و پیشنهادات پر ارزش خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

صفحه 1 از 4

کارگاه‌های جستار نویسی پروژه مریم میرزاخانی

بانوی پارسی — مریم میرزاخانی — تاریخ ساز بود. در بودنش که نابغه ی دنیای عددها بود، و در غروب ش که همه را شوک زده کرد. اما امثال بانو مریم میرزاخانی کم نیستند؛ ایرانیانی که در گوشه و کنار این جهان دنیا دنیا اعتبار دارند، کرسی های دانشگاه های تراز اول دنیا را از […]

۱۳۹۷/۰۴/۳۱
آنلاین

چگونه به سوپراستار شغل مان تبدیل شویم؟

اگر شما هم دوست ندارید یک فرد عادی در حرفه تان باشید و اگر اهدافی عالی برای درخشش در شغل تان دارید، از بهترین عملکرد در یک مصاحبه ی شغلی تا توجه به ریزبینانه ترین نکات حرفه ای در سطح جهانی (World Class)، این کارگاه چهار ساعته را از دست ندهید.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶
تهران

چگونه یک لیدر ناب باشیم؟

لیدر ناب بودن یک هنر است و نیازمند آموزش درست. آموزش درست برگرفته از دانش روز است و تجربه. تجربه ی سالها رهبریتِ تیم های گوناگون و آنالیز و رصد رهبریتِ مجموعه های مختلف سبب شده است که اصول درست لیدر ناب بودن را تدوین نماییم و به آموزش آن بپردازیم.

۱۳۹۶/۰۵/۱۹
تهران

داستان TED زندگی شما چقدر جذاب است؟

فرض کنیم شما اکنون سخنران یک رویداد TED درباره ی داستان زندگی تان هستید؛ در دقیقه ی چندم تماشاگران شما سالن را یکی یکی ترک می کنند؟ یا تا آخر می نشینند؟ روایت تصمیم ها، شهامت ها، امید ها و نا امیدی ها، شکست ها و پیروزی ها، بالا و پایین زندگی شما و استقامت در آن ها چقدر جذاب است؟

۱۳۹۶/۰۴/۲۳
تهران
15

نشست تا امروز تشکیل شده است …

دایره‌ی دانایی در نشست‌های آرنجینک

نشست‌های آرنجینک جُستارهایی شفاهی هستند. جُستار فرمی از نوشتار در ژانر ناداستان خلاق (Creative Nonfiction) است که در آن نگارنده تلاش می‌کند حول موضوع خاصی کنجکاوی و کاوش کند. نشست‌های آرنجینک جُستارهایی شفاهی هستند. ابزار مشترک ما در این رویدادها دیالوگ است و در آن‌ها خوب می‌شنویم، فکر می‌کنیم، و گفت و شنود می‌کنیم. برگزاری یک فوروم آنطور که باید باشد نیازمند طراحی منحصر بفرد خودش است تا بتوان در آن‌ها با موفقیت از نقطه ی a به نقطه ی b حرکت کرد. و آن زمان است که می توان گفت به دانایی افزوده شده است. هدف ما برگزاری نشست هایی‌ست بر مدار دایره‌ی دانایی.

خلاقیت بیشتر که به نوآوری نزدیک شود عنصر همیشه حاضر نشست‌های آرنجینک است. ما به ایده‌های متفاوت احترام می‌گذاریم و می‌دانیم در حضور و بروز همین اندیشه‌های متفاوت است که ابعاد پیدا می کنیم، توانمندتر می‌شویم و توسعه پیدا می‌کنیم. بنابراین یکی از ارکان شماره‌های پیشین ایجاد بستری صمیمی بوده تا ایده‌ها زاده شوند، پرداخته شوند و تفاوت‌هایشان را به راحتی ابراز کنند. در رویدادهای پیشین ما در پایین بگردید و اگر دوست دارید رویدادی نزدیک به هر یک از این موضوعات برگزار شود، و یا موضوعی/ ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید در قالب سرفصل‌های فعالیت‌های آرنجینک قرار می‌گیرد و دوست دارید ما رویداد آن را طراحی و برگزار کنیم، از طریق فرم پایین صفحه نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خودتان را با ما در میان بگذارید.

تصویر معرفی نشست ها ی آرنجینک
صفحه 1 از 2
فوروم آینده‌پژوهی HR

فوروم آینده پژوهی مدیریت منابع انسانی آرنجینک

برندگان امروز آنانند که تاثیرات کرونا بر مفهوم کار را بپذیرند، مطالعه کنند و برای آینده پیش‌بینی درست‌تری داشته باشند. هدف از فوروم آینده پژوهی HR آرنجینک پژوهش در حال برای کشف تعاریف کار و روابط انسانی حاکم بر آینده است. HR سه سال دیگر چگونه است؟ پنج سال دیگر چطور؟

۱۳۹۹/۰۳/۲۸

جلسه‌ی خوانش جستارهای نمونه‌ پروژه مریم میرزاخانی

عصر روز پنجشنبه ۱۹ ماه مهر سال ۱۳۹۷ قرارِ نوزدهم بود. نشست خوانش جستارهای پروژه‌ی مریم میرزاخانی در سالن بیهقی مرکز همایش‌های انصار میزبان شش نویسنده و چهار مهمان علاقه‌مند به دنیای کلمات و دانایی بود.

۱۳۹۷/۰۷/۱۹
تهران

جلسه ی آشنایی با رویدادهای باکس تابستان

اگر دوست دارید یک مسیر فراموش نشدنی توسعه ی فردی و شغلی را از موفقیت در زندگی شخصی و چالش های آن تا رسیدن به بهترین جایگاه حرفه ای خودتان سفر کنید، باکس تابستان برای شما گزینه ای ایده آل است.

۱۳۹۶/۰۴/۰۱
تهران

نشست کتاب بازی 2

در نشست کتاب بازی 2 واکمن 2 کتابخانه ی نارنجی را در کنار همراهانمان ساختیم. کتابِ <<خانه ای با شیروانی قرمز>> که گفت گویی جذاب و دوست داشتنی با عباس کیارستمی و آیدین آغداشلو است را برگزیدیم و با هم و در کنار هم کتابخوانی کردیم.

۱۳۹۵/۱۲/۱۹
تهران

نظرات شرکت کنندگان رویدادهای ما

من در کارگاه ایده پردازى شرکت کردم و کیفیت و اتمسفر بالایى را حس کردم. در کارم با نکاتى که در کارگاه ارایه شد، توانستم ایده هاى جدیدترى را نسبت به قبل پیاده کنم، و داشتن خلاقیت به نظر دانشجوهام نقطه قوت من در کار آموزش زبان انگلیسى است.

کارگاه های OrangeInk با دقت بسیار و هنرمندی خاصی برگزار می شوند که راه رو برای هر چه بهتر فرا گرفتن مطالب مخاطبینش هموار می کنه.

من تا به حال در تمامی رویدادهای OrangeInk شرکت کردم و در حال حاضر هم بی صبرانه منتظر رویداد بعدی آن هستم. علاوه بر مطالب مفیدی که آموختم باعث ایجاد انگیزه بسیار در من برای بالا بردن کیفیت کار و مدیریت شخصیم می شد.

کیفیت، احترام به مخاطب، احترام به شعور مخاطب، و توانایی در انتقال ایده‌ها و مفاهیم. این‌ها لغات کلیدی من در توصیف این سلسله‌ کارگاه‌ها هستن.