ما در آرنجینک به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای پیشرفت شغلی و بهتر شدن کسب و کارها، توسعه فردی و موفقیت بخصوص در رابطه‌ی «انسان و کار»، و خلاقیتِ بیشتر و نوآوری علاقه‌مندیم.

آرنجینک [OrangeInk] یک نهاد مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی HR متعلق به شرکت راهکارهای پویا نارنجی بشماره ثبت 596101 است که در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:

  1. طراحی فرآیندهای کارآمد منابع انسانی برای کسب و کارها؛
  2. پژوهش و مشاوره مدیریت منابع انسانی؛
  3. و خلق، دستیابی به و پیاده‌سازی راهکارهای HR.

ما آنچه در مدیریت منابع انسانی می‌گذرد را دوست داریم و سال ها آن ها را انجام داده‌ایم. ما فکر می‌کنیم منابع انسانی بزرگترین سرمایه‌های یک تیم یا مجموعه هستند و بهتر است از HR کمک بگیریم تا حال انسان‌ها را در کار خوب کنیم. ما در آرنجینک از تعریف چالش‌های جدید برای خودمان لذت می‌بریم، شیفته‌ی دیالوگ هستیم و آموخته‌ایم شکیبا باشیم. برای ما کار تمیز که به جزییات آن ساعت‌ها فکر کرده‌ایم اهمیت فراوانی دارد و به «کیفیت» احترام می‌گذاریم.

آرنجینک در 29 آذر 1394 توسط احسان گرجی و آزاده افراش با سرمایه‌ی شخصی هم بنیان‌گذاری شد، و از آن روز تا کنون با برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های عمومی، تولید محتوای با کیفیت وب فارسی، طراحی و اجرای پروژه‌های دانش‌افزایی و آینده‌پژوهی، همکاری‌های سازمانی، طراحی و اجرای بهینه‌سازی فرآیندهای HR در سازمان‌ها و برای کسب‌و‌کارها، برگزاری رویدادهای درون سازمانی، و مشاوره‌ی مدیریت و رهبریت تیم‌ها فعالیت خود را گسترش داده است. ما می دانیم مسیرمان سخت است، اما به کاری که می‌کنیم بسیار علاقه‌مندیم و از آن لذت می‌بریم.

کارگاه‌ها و نشست‌های آرنجینک برند خوش‌نامی در آموزش هستند. ما به تولید محتوای با ارزش وب فارسی که مسیر موفقیت و توسعه را بِه‌تَر و شفاف‌تر برایمان ترسیم کند بسیار توجه می‌کنیم. پروژه‌های آرنجینک آینده‌پژوهی می‌کنند و در جستجوی دانایی‌اند. ما کارگاه‌های آموزشی جذاب و مفیدی را برای سرمایه‌های انسانی شما در محل شرکت شما برگزار می‌کنیم. آرنجینک کنار شما می‌ایستد تا پروسه‌ی استخدام بهتری را طراحی و اجرا کنید، یک فرهنگ سازمانی را در تیم‌تان خلق کنید، سیستم ارزیابی عملکرد و پاداش شایسته‌نگری مخصوص شرکت خودتان را طراحی و اجرا کنید، چیدمان محل کارتان را بهینه‌سازی کنید، و یا پروژه‌ای را با کمترین اصطکاک و بیشترین بهره‌وری همراه با خلق تجربه‌ای جذاب از نقطه‌ی آغاز به نقطه‌ی پایان برسانید. برای مشورت در مورد جریان درست مدیریت و رهبریت یک HR خوب و کارآمد روی ما حساب کنید!

هم بنیان گذاران

احسان گرجی

احسان گرجی

احسان گرجی طراح فرآیندهای HR و مشاوره مدیریت کسب‌وکارها و رهبری تیم‌هاست.

او همچنین از سال 2006 معلم زبان انگلیسی است و از 2010 به عنوان Teacher Educator و مدیر منابع انسانی و آموزش با موسسات مختلف در ایران همکاری داشته است. احسان در پروژه‌های بین‌المللی نیز با نام‌هایی بزرگ همکاری می‌کند.

احسان هم اکنون برندهای کارگاه زبان™ و ™THink را نیز رهبری می‌کند. او علاوه بر این با تیم‌های استارت‌آپی در زمینه‌های تیم‌وُرک و مدیریت HR همکاری داشته و این اکوسیستم را می‌شناسد.

آزاده افراش

آزاده افراش

آزاده افراش در سمت مشاور مدیریت منابع انسانی در آرنجینک فعالیت دارد.
او از سال 2003 دارای سابقه‌ی مدیریت اداری در موسسات آموزشی و مهندسی است. وی به خوبی به ابعاد آموزش درست، تیم وُرک، مدیریت شخصی و سازمانی واقف است و سابقه‌ی حضور در پروژه‌ی بین المللی آموزشی را نیز داراست. آزاده اصول برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس‌ها و همایش‌ها را می‌داند و در این زمینه به عنوان هماهنگ کننده و مدیر برگزاری سال‌ها فعالیت داشته است. او بر این باور است که منابع انسانی اساسی‌ترین نقش را در اعتلا و دستیابی به اهداف سازمان‌ها ایفا می‌کنند و به همین دلیل حضور یک مشاور منابع انسانی را به منظور هدایت و حداکثر بهره‌وری از سرمایه‌های انسانی ضروری می‌داند. وی به تحلیل روابط عمومی موثر علاقه مند است.

درباره ی آرنجینک می گویند …

در این دریای پر تلاطم زندگی که کیفیت مسیر به دست فراموشی دارد سپرده می شود، آرنجینک به مثابه ی کشتی آرامش بخشی ست که من یکی از سرنشینان آن شدم. ایده بازی می کنیم؛ نوآوری داریم؛ به همدیگر و نظرات مان احترام می گذاریم؛ کرامت انسانی مان را ارج می نهیم. در نهایت، جنون کیفیت و اعتماد ایجاد شده باعث شده است تا از ادامه ی این مسیر پر از چالش های هیجان انگیز و طلایی برای کسب #حال_خوب در #خانواده_آرنجینک باز نمانم.

بیان رسا و ساده ی برگزار کننده ها همراه با فضای گرم و دوستانه ای که مخاطب را درگیر یادگیری در همان زمان کارگاه می کند از ویژگی های متمایز کننده ی این موسسه‌ می باشد که به شخصه راغب به شرکت در کارگاه های آتی کرده است.

حضور در کارگاه آرنجینک برای من رویارویی با فضای فرهنگی درستی است که مدت ها بود کمبودش رو تو زندگیم حس می کردم و بودن کنار این تیم حال من رو خوب می کنه 🙂

قرار گرفتن در یک جمع خوب، آشنایی با مفاهیم مدیریت شخصی و حس اینکه می شود بهتر و بهتر شد.

یکی از چیزایی که توی آرنجینک برام خیلی جالب بود این بود که مطلبی که میتونه واقعا حوصله سر بر باشه رو خیلی جذاب ارائه بده جوری که کامل متوجه بشی. یادم میاد ٢ سال پیش این موقع من با آرنجینک آشنا شدم ولی همچنان مطالب اون ارائه شون رو یادمه. این یعنی کارشونو خوب بلدن.