باکس تابستان آرنجینک

مسیر مسیرِ توسعه و رشد است. ارتقای شخصی. ارتقای کلاس حرفه ای. چهاردهمین، پانزدهمین و شانزدهمین رویدادهای آموزشی OrangeInk با هم مجموعه ای می سازند به نام باکس تابستان که همان #مدرسه_تابستانی آرنجینک است. رویداد چهاردهم تمام شده، اما کارگاه آموزشی آنلاین دو روزه ی مردادماه و کارگاه جذاب شهریورماه هنوز فرا نرسیده اند و کلی اتفاقات هیجان انگیز آموزشی در راه است.

برای توسعه ی فردی و ارتقای کلاس شغلی تان باکس تابستان گزینه ای ایده آل است. کافی ست تصمیم بگیرید در هر دو رویداد مرداد و شهریور — مجموعا ۱۲ ساعت آموزشی — شرکت کنید و از تخفیف ویژه ی این ثبت نام نیز بهره مند شوید.


کارگاه مرداد (کارگاه آنلاین)

در آموزه های مدرن رهبریت، لیدرهای دنیای امروز با عنوان Leaders without Titles (رابین شارما، ۲۰۱۰) شناخته می شوند. لیدرهای دنیای امروز در زندگی شخصی و شغل ها افرادی هستند که لزوما دارای موقعیت ها و مسئولیت های بزرگ نیستند؛ آن ها انسان هایی باهوش هستند که می دانند چگونه از خودشان مراقبت کنند تا در مسیر موفقیت گام بردارند، از موفقیت نترسند و کم کم به فردی با نفوذ و محل ارجاع در محیط کاری شان تبدیل شوند. آن ها چون پشت پرده ی رهبریت و #تیم_ورک را می دانند عاشق کارکردن با انسان ها هستند. آن ها با #دیالوگ کِیف می کنند، #سینرژی را خوب می شناسند و می دانند #سرمایه_انسانی جواهری ست که نمی توان بر آن قیمت گذاشت و مدیریت آن هنری ست زیبا و متعالی.

کارگاه آموزشی آنلاین دور روزه ی چگونه یک لیدر ناب باشیم؟

 

زمان:

پنجشنبه ۱۹ مرداد: ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ + جمعه ۲۰ مرداد: ۰۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰

قیمت:

۹۰۰۰۰ تومان

قیمت در ثبت نام باکس تابستان:

۹۰۰۰۰ تومان

۸۴۰۰۰ تومان

بیشتر بخوانید


کارگاه شهریور

رازهای سوپراستار شدن در شغل مان کدامند؟ که کلاس کاری مان را ببریم در کلاس جهانی — world class — و بشویم ستاره ی شغل مان و تاپ شویم و خواستنی و به مرور پله های نردبان را جوری بالا برویم که به قول رامین صدیقی شغل مان بشود jobby مان و درست همان روزهاست که باید دستان تان را به گرمی فشرد و گفت: سلام خانم/آقای سوپراستار! ورودتان به باشگاه حرفه ای ها مبارک!

کارگاه آموزشی چگونه به سوپراستار شغل مان تبدیل شویم؟

۲۱ گام تا به سوپراستار شغل مان تبدیل شویم.

زمان:

جمعه ۲۴ شهریور: ۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰

قیمت:

۱۰۰۰۰۰ تومان

قیمت در ثبت نام باکس تابستان:

۱۰۰۰۰۰ تومان

۹۱۰۰۰ تومان

بیشتر بخوانید


مدرس کارگاه ها

احسان گرجی

متخصص آموزش مدرن و مروج آموزه های سرمایه های انسانی

احسان گرجی از سال ۱۳۸۵ به آموزش زبان انگلیسی مشغول است و از سال ۱۳۸۹ در زمینه ی مدیریت و پرورش منابع انسانی (HR) فعالیت دارد. او هم-بنیان گذار OrangeInk است و از پیشگامان تعریف مدیریت سرمایه های انسانی (HP) در کشور است.


ثبت نام

 

محل برگزاری رویداد
تهران، خیابان ولیعصر، امیریه، پایین تر از پل امیربهادر، کوچه میرکمالی، پلاک 18، واحد 4
برگزار کننده
0 پاسخ

دیدگاه شما

نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *