موزه ملی علوم و فناوری ایران این جمعه ۱۰ شهریور ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ ششمین کنفرانس سار را برگزار می کند.

برگزاری کنفرانس های سار در قالب پروژه ی سخنگاه اندیشه های راهبر یا به اختصار پروژه ی سار و الهام گرفته از کنفرانس های TED از ابتدای سال ۱۳۹۵ در موزه ملی علوم و فناوری ایران آغاز شده است. این موزه سعی می‌کند با توجه به شرایط کشور کنفرانس سار را بومی کند. برای این منظور هر بار در کنفرانس‌ های سار سخنرانی‌ های کوتاهی (حداکثر ۱۸ دقیقه) ارائه می‌گردند.

کنفرانس‌ سار به صورت فصلی برگزار می‌گردد و به همین جهت با نام فصل‌ ها نامگذاری می‌ شود. در هر کنفرانس سار ۷ نفر سخنرانی می کنند. محلِ برگزاری کنفرانس سار پیش رو بر خلاف کنفرانس های سار پیشین که در سالن همایش موزه ملی ایران برگزار شده بود، در سالن همایش فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی خواهد بود.

علم و تکنولوژی، محیط زیست، بهداشت و سلامت، آموزش، کارآفرینی، هنر، طرّاحی، ورزش، سفر، میراث فرهنگی و علوم اجتماعی برخی از مهمترین موضوع‌ های مورد طرح در کنفرانس‌ های سار هستند. هدف از برگزاری این کنفرانس ها فراهم کردن بستری ست برای طرح ایده هایی که ارزش انتشار دارند و اغلب روایت یک تجربه نوآورانه و موفق و یا یک ایده تاثیرگذار هستند.

تصویر گویای حمایت آرنجینک از کنفرانس سار تابستان 96 و اعلام کد تخفیف مربوطه است.

نهاد آموزشی و مشاور آرنجینک از حامیان ششمین سار تحت عنوان سار تابستان ۱۳۹۶ است و شرکت در این رویداد را به شما پیشنهاد می کند. موزه ملی علوم و فناوری ایران به پاس این حضور کد تخفیف ۵۰% با عنوان orangeink-sar را برای همراهان ما در نظر گرفته است که با وارد کردن این کد در صفحه ی رویداد می توانید از تخفیف در نظر گرفته شده بهره مند شوید.