7

نشست تا امروز تشکیل شده است …

دایره ی دانایی در نشست های آرنجینک

نشست های آرنجینک جُستارهایی شفاهی هستند. جُستار فرمی از نوشتار در ژانر ناداستان خلاق (Creative Nonfiction) است که در آن نگارنده تلاش می کند حول موضوع خاصی کنجکاوی و کاوش کند. نشست های آرنجینک جُستارهایی شفاهی هستند. ابزار مشترک ما در این رویدادها دیالوگ است و در آن ها خوب می شنویم، فکر می کنیم، و گفتگو می کنیم. برگزاری یک فوروم آنطور که باید باشد نیازمند طراحی منحصر بفرد خودش است تا بتوان در آن ها با موفقیت از نقطه ی a به نقطه ی b حرکت کرد. و آن زمان است که می توان گفت به دانایی افزوده شده است. هدف ما برگزاری نشست هاییست بر مدار دایره ی دانایی.

خلاقیت بیشتر که به نوآوری نزدیک شود عنصر همیشه حاضر نشست های آرنجینک است. ما به ایده های متفاوت احترام می گذاریم و می دانیم در حضور و بروز همین اندیشه های متفاوت است که ابعاد پیدا می کنیم، توانمندتر می شویم و توسعه پیدا می کنیم. بنابراین یکی از ارکان شماره های پیشین ایجاد بستری صمیمی بوده تا ایده ها زاده شوند، پرداخته شوند و تفاوت هایشان را به راحتی ابراز کنند. در رویدادهای پیشین ما در پایین بگردید و اگر دوست دارید رویدادی نزدیک به هر یک از این موضوعات برگزار شود، و یا موضوعی/ ایده ای دارید که فکر می کنید در قالب سرفصل های فعالیت های آرنجینگ قرار می گیرد و دوست دارید ما رویداد آن را طراحی و برگزار کنیم، از طریق فرم پایین صفحه نظرات و پیشنهادات ارزشمند خودتان را با ما در میان بگذارید.

جلسه‌ی خوانش جستارهای نمونه‌ پروژه مریم میرزاخانی

عصر روز پنجشنبه ۱۹ ماه مهر سال ۱۳۹۷ قرارِ نوزدهم بود. نشست خوانش جستارهای پروژه‌ی مریم میرزاخانی در سالن بیهقی مرکز همایش‌های انصار میزبان شش نویسنده و چهار مهمان علاقه‌مند به دنیای کلمات و دانایی بود.
پنجشنبه 19 مهر 1397
تهران

جلسه ی آشنایی با رویدادهای باکس تابستان

اگر دوست دارید یک مسیر فراموش نشدنی توسعه ی فردی و شغلی را از موفقیت در زندگی شخصی و چالش های آن تا رسیدن به بهترین جایگاه حرفه ای خودتان سفر کنید، باکس تابستان برای شما گزینه ای ایده آل است.
پنجشنبه 1 تير 1396
تهران

نشست کتاب بازی ۲

در نشست کتاب بازی 2 واکمن 2 کتابخانه ی نارنجی را در کنار همراهانمان ساختیم. کتابِ <<خانه ای با شیروانی قرمز>> که گفت گویی جذاب و دوست داشتنی با عباس کیارستمی و آیدین آغداشلو است را برگزیدیم و با هم و در کنار هم کتابخوانی کردیم.
پنجشنبه 19 اسفند 1395
تهران

نشست کتاب بازی ۱

در نشست کتاب بازی 1 از تجربه ی واکمن 1 که کنار هم داشتیم گفتیم، از سلیقه ی کتابخوانی مان و هر آنچه دوست داریم در ادامه ی مسیر کنار هم داشته باشیم سخن گفته شد.
پنجشنبه 27 آبان 1395
تهران
0 پاسخ

دیدگاه شما

نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *